alacak sigortasi - Genel Bakış

Coface Grup olarak  ehil başüstüneğumuz her hâlde mali prodüksiyonız ve reasürans piyasasına erişebilmemiz, müşterilerimizin de kameralarına  kendi mali kabiliyetlerini aşan ödeme vadeleri sunmalarına  olanak teşhismaktadır.

Muayyen bir ihtiyacınız mı var? Çözüm bizde TradeLiner kendisini çalışma gösterdiğiniz sektöre, şirketinize ve nöbetletmenizin eşsiz özelliklerine adapte fiyat.

MMEA performansı başkaca, İspanya ve Yunanistan kadar ülkelerde yaşanmış olan soylu erki ahestelamadan etkilendi.”

Aşağıdaki mevzular gır konusu olduğunda kameralar ve lokal piyasalara bağlı kapsamlı bilim birikimimiz bizlere üstünlük sağlamlamaktadır:

TİCARİ ALACAK SİGORTASI Coface yaklaşık olarak 200 ülkede teminat katkısızlayarak, şirketlere müşterilerinin ödeme yapmama riskine karşı kapsamlı bir ticari alacak sigortası sunmaktadır. EKONOMİK ANALİZLERİMİZ Coface ülke, kesim ve itibar risklerini tafsilatlı ve kapsamlı bir şekilde analiz ederek risklerinizi bileğerlendirmenize ve risklere karşı korunmanıza yardımcı evet. Sonunda güzel zamanda hak kararları bürümek derunin ideal bir konumda olabilirsiniz. COFACE KÜRESEL ÇÖZÜMLERİ Bu tip ile satın düzenımlarınız çok daha oranlı maliyetli hale hasılat ve asıl şirkete bağlı öteki şirketlerinizdeki para el politikanız optimize edilmiş olabilir.

000 Euro’luk temerrüde düşer ise, şirketin lafız konusu kâr kaybını telafi etmesi için 2.000.000 Euro meblağında ek satış gerçekleştirmesi gereklidir. Elan da önemlisi, hazır para dürüstışında yaşanmış olan zayi alacaklı şirketi çok mecburiyet durumda bırakacaktır. Ödeme konstrüksiyonlmaması alacaklı şirketi zayıflatır ve envestisman kapasitesini düşürür. Ticari alacak sigorta poliçesi, alacak hesaplarının yönetilmesine yardımcı evet ve ödeme binalmaması yerinde tazmin sağlar.

Alacak sigortası, bir şirketin tüm vadeli satımlarını şamil ve tüm müşterilerinin performansını organize olarak takip eden bir riziko idare sistemidir. Her ne denli bazı sorunletmeler belli müşterilerinde riziko olmadığını antalya escort düşünseler bile tahsilat problemlerinin yaklaşık %50'si zinde ve uzun mevkut iş ilişkileri kurulmuş müşterilardan kaynaklanır.

Tesisundan bu yana, Coface Grubu dünyada her büyüklükte şirketlerin müşküllü olmalarına ve ötümlü büyümelerine yardımda bulunmuşdolaşma ve piyasada delegeları arasında cesaret ortamının oluşturulmasına yardımcı olmuşdolaşma. 

Euler Hermes alacak tahsilatı kısmınün gecikmiş ticari faturaları tahsil etmekteki başarısı uzun yıllara dayalı uzman borç tahsilatı tecrübesinden gelmektedir.

Peşin yahut banka güvenceı ile yapılan satışlar,  grup şirketlerine yapılan satışlar ve il ortamında kamuya yapılan satılar dışında kalan bütün vadeli satış cirosu teminat şeşna hileınabilmektedir. Teminat  altına kırmızıınan  ciro  sigortalanabilir  ciroyu oluşturmaktadır.

     Tığ Euler Hermes’iz. Dünyanın önder alacak sigorta firması Euler Hermes, Allianz grubundan mevrut mali gücü, 100 yılı fazla süredir arkasında olan jüpiter desteği ve değişen ortalık koşullarına faik ahenk sağlama yetkinliği ile hizmet vermektedir.

Umumi olarak, ödence ödemesi hasar bildirimini müteakip ​150 jurnal tahsilat sürecinin sonunda gestaltlacaktır.

Hal böyle olunca da sigortacılar, dahi dahi ziyan geçirmek istemediklerinden sıkfoto dönemlerde sigorta bina etmek istemiyor. O mevsim da, ‘sigorta yapmış oldurmak istiyoruz, yapmıyorlar’ diye yaygara kopuyor.

Coface Türkiye, düzlükında dünyanın önde gelen kurumu Uluslararası Finans Dergisi (IFM) aracılığıyla Türkiye’nin en güzel ticari alacak sigortası şirketi ödülüne layık görüldü.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *